Jak probíhá autoškola

Aby Vaše cesta k řidičskému oprávnění proběhla bez zbytečných potíží, je dobré mít představu, co Vás na ní vlastně čeká. Připravili jsme pro Vás krátkého průvodce autoškolou od výběru kurzu až po převzetí řidičského průkazu.

Obsah

Jak si vybrat autoškolu

Problém hned na začátku a rovnou ten nejkomplikovanější. I když to vypadá jednoduše, nástrah je mnoho. Jistě máte v rodině i mezi přáteli mnoho lidí, kteří už autoškolu úspěšně absolvovali a také na Internetu najdete nespočet rad a tipů od těch, kteří již řidičský průkaz získali. My Vám můžeme pouze popřát, abyste se nenechali zlákat nesplnitelnými sliby a zvolili dobře.

Vlastně bychom mohli napsat jen tolik, že si máte vybrat nás, ale na to určitě přijdete sami :-) Autoškola Marián má totiž spoustu předností.

Zpátky na obsah

Jak se do autoškoly přihlásit

Odteď už bude všechno poměrně přímočaré.

  1. Stáhněte si do svého počítače formuláře Žádost o řidičské oprávnění, Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a Dotazník pro žáky.
  2. Všechny formuláře si vytiskněte. Mějte přitom na paměti, že Žádost o řidičské oprávnění musí být vytištěna na jednom listu oboustranně. Žádosti vytištěné na dva listy úřady bohužel neakceptují.
  3. Nemáte-li možnost si formuláře vytisknout sami, můžete si je vyzvednout na některé z našich provozoven nebo registračních míst v Brně nebo Tišnově.
  4. Všechny formuláře vyplňte a navštivte s nimi svého lékaře, aby doplnil posudek o Vaší zdravotní způsobilosti.
  5. Formuláře přineste do některé z našich provozoven nebo registračních míst v Brně nebo Tišnově.
  6. Domluvíte si termín zahajovací hodiny, na které se dozvíte všechny podstatné informace o průběhu a organizaci výcviku. Na této hodině také uhradíte cenu kurzu (pokud si domluvíte úhradu ve splátkách, budete zde platit pouze první splátku).

Zpátky na obsah

Jak probíhá výcvik v Autoškole Marián

Tenhle text ještě není napsaný, ale brzy to napravíme.

Zpátky na obsah

Jak probíhají závěrečné zkoušky

Tenhle text ještě není napsaný, ale brzy to napravíme.

Zpátky na obsah

Z autoškoly pro nový řidičský průkaz

Tenhle text ještě není napsaný, ale brzy to napravíme.

Zpátky na obsah

 

Různé možnosti platby

Můžete platit bankovním převodem nebo hotově, i na splátky.

Všechny výhody autoškoly Marián